MBM Technik, s.r.o.

Dodáváme průmyslové komponenty českým a slovenským firmám již od roku 1991. Náš sortiment obsahuje zejména elektromotory, převodovky, aktuátory ale i další produkty.

Jsme oficiálním distributorem firmy Sesame Motor Corporation pro Českou a Slovenskou republiku.

https://www.mbmtechnik.cz/

Sesame Motor Corporation

Firma Sesame sídlí na Tchaj-wanu a již od roku 1990 vyrábí přesné převodovky a motory. V současné době dodává své produkty do mnoha zemí a má významné pozice na trzích v Asii, Evropě a Americe. Společnost je zároveň aktivní v oblasti výzkumu a vývoje nových produktů a aplikací.

https://www.sesamemotor.com/about/en/

Kvalita

Firma Sesame klade velký důraz na kvalitu a nabízí řešení, která jsou vysoce přesná, vysoce účinná a nízkohlučná. Všechny výrobky jsou kompletně vyrobené na Tchaj-wanu, včetně vývoje, designu, surovin, obrábění a montáže.

Společnost zavedla přísný systém řízení kvality, který zajišťuje, že všechny výrobky splňují nebo překračují průmyslové normy. To zahrnuje přísné testování a kontrolní procesy, které zaručují, že každá komponenta je spolehlivá a odolná. Společnost SESAME MOTOR postupně získala certifikáty CE, CCC, UL, ISO9001 a ISO14001 a další ocenění.

Video prezentace firmy Sesame Motor Corporation – výrobce přesných planetových převodovek
Přejít nahoru